תוכן
אומן
מיקום
שעה
יום
דרישת שלום מהשכונה שלי
יהודית פסוב, ננסי גוגנהיים, מיכל ליבליך
גינת הזיקית - פנקס
17:00 - 22:00
חמישי
גן שעשועים מוזיקלי
איתמר אשפר
גינת לואי מרשל
17:30 - 19:00
חמישי
מוזיקה
תזמורת ערבית יהודית
רחבת הקונסרבטוריון
18:00 - 18:30
חמישי
גלידע - מרשם להנאה
מיה שרבני
איטליאן פארק, יהודה מכבי 67
18:00 - 20:00
חמישי
תערוכת צילומים; שיח אומן ב 19:00
אבי לוין
לואי מרשל 13
18:00 - 22:30
חמישי
תערוכת צילומים
ענת גוטמן
גדר עירוני יא, רח׳ יהודה המכבי
18:00 - 22:30
חמישי
פסלים בגינה
מארק לואיס
גינת לואי מרשל
18:00 - 22:30
חמישי
מופע מחול
שלומית ירון
רחבת הקונסרבטוריון
18:30 - 19:30
חמישי
פיסול מקרטון
אבשלום סולימן
גינת לואי מרשל
18:30 - 21:00
חמישי
צ׳יזבטים להורים וילדים
פוצ׳ו
רחבת הקונסרבטוריון
18:30-19:30
חמישי
ציור - תמ״א 38
הלל צהנווירט
יהודה מכבי 16
19:00 - 20:00
חמישי
תערוכת בית צילום ופיסול
לירון אלפא ומארק לואיס
יונתן הופסי 4א
19:00 - 21:00
חמישי
תערוכת צילומים
חנה סהר
7 יוחנן הגדי
19:00 - 21:00
חמישי
מופע מחול
אהרונה ישראל
קמדן אנד שוז, כיכר מילאנו
19:15; 20:15
חמישי
מוזיקה
דניאלה ספקטור
רחבת הקונסרבטוריון
19:30 - 20:15
חמישי
קשרים: מופע מחול
אורלי, מיכל, אלדר
גינת לואי מרשל
19:30 - 20:30
חמישי
מופע מחול
טלי זבילביץ'
שלומציון המלכה 19
19:45 - 20:45
חמישי
מיצג וידיאו וסאונד
גיל גרבר
קפה לואיזה, לואי מרשל 7
19:45 - 21:15
חמישי
מקבץ סרטי אנימציה
איה עמיקם
איטליאן פארק, יהודה מכבי 67
20:00 - 21:00
חמישי
הסתגרויות - הקרנה ושיח
נועה צדקה
הקונסרבטוריון קומה 3
20:15 - 20:45
חמישי
עבודות וידיאו
עדי הכט, אליסף קובנר, רועי ניצן
חניון עליון קונסרבטוריון
20:30 - 22:30
חמישי
מוזיקה
יובל מנדלסון
רחבת הקונסרבטוריון
21:30 - 22:30
חמישי
תערוכה; שיח אומן ב 12:45
הלל צוינגרט
בית יד לבנים
11:00 - 14:00
שישי
שיח אומן
אליסף קובנר
חומוס לבלבי
11:00 - 14:00
שישי
עבודות וידיאו
עדי הכט, רועי ניצן, אליסף קובנר
בית יד לבנים
11:00 - 14:00
שישי
מקבץ סרטי אנימציה
איה עמיקם
בית יד לבנים
11:00 - 14:00
שישי
אומנות למכירה
אומנים שונים מהשכונה
וולפנייטס
11:00 - 14:00
שישי
פיסול מקרטון
אבשלום סולימן
גינת לואי מרשל
11:00-13:00
שישי
גן שעשועים מוזיקלי
איתמר אשפר
גינת לואי מרשל
11:00-13:00
שישי
תערוכה; שיח אומן ב 12:00
רמי אטר
בית יד לבנים
11:00-14:00
שישי
מוזיקה
נועם פלד
לי אור וייס, יהודה המכבי 40
12:00 - 13:00
שישי
מחול - היומן
תאטרון מחול רנה שינפלד
הרב פרידמן 14
12:00 - 13:00
שישי
מיצג וידיאו וסאונד
גיל גרבר
בית יד לבנים
12:00 - 13:30
שישי
תערוכת בית צילום
חנה סהר
7 יוחנן הגדי
12:00 - 14:00
שישי
תערוכת בית צילום ופיסול
לירון אלפא ומארק לואיס
יונתן הופסי 4א
12:00 - 14:00
שישי
גלידע מרשם להנאה
מיה שרבני
איטליאן פארק, יהודה מכבי 67
12:00 - 14:00
שישי
מוזיקה
יהוא דר שעשוע
לי אור וייס, יהודה המכבי 40
13:30 - 14:00
שישי
מחול - לאן מכאן
תאטרון מחול רנה שינפלד
הרב פרידמן 14
13:30 - 14:30
שישי
מוזיקה
מורין נהדר
רחבת הקונסרבטוריון
16:00 - 16:45
שישי
לצלול ולרקוד
רוני זכאי
רחבת הקונסרבטוריון
16:45 - 17:15
שישי
מסיבת סיום
דיג׳יי עמית עזז
רחבת הקונסרבטוריון
17:15-18:15
שישי